GORENJE GDV 652 XL Zobrazit větší

GORENJE GDV 652 XL

Nové

Plně integrovaná myčka nádobí.

Možnost dokoupení bezplatného servisu na 5 let za poplatek 1000Kč.

Více informací

27 990,00 Kč

Více informací

Prémiová řada gorenje+ se rozrostla o výjimečnou XL myčku na nádobí. Řadě bonusů, které nabízí, dominuje možnost zaplnit ji až 17ti sadami nádobí, což je opravdový unikát. V kuchyni vybavené myčkou GDV652XL nezůstává žádné přebytečné špinavé nádobí ve dřezu ani na stole.  Tři koše se snadno nastavitelnými třemi úrovněmi bez problémů pojmou vše, včetně rozměrných talířů a hrnců, takže opravdu není nutné plýtvat energií, vodou ani časem a ručně umývat nádobí, na které standardní myčky (zpravidla s kapacitou maximálně 13 sad) zkrátka nestačí. Při mimořádné kapacitě však myčka GDV652XL zůstává energeticky úsporná – spotřebu vody i energie totiž přizpůsobí aktuálnímu množství nádobí. Nezáleží na tom, zda je zaplněná zcela nebo jen zčásti, spotřeba je vždy optimální a výsledek maximální. Ve srovnání s ručním mytím může být spotřeba vody dokonce až čtyřikrát nižší. Úsporná a chytrá XL myčka zvládne největší i nejmenší množství nádobí při zachování nejnižší úspory vody a energie. Už žádné ruční mytí!!

A inteligence chytré XL myčky jde ještě dál! Po zapnutí prostřednictvím LED diod ve třech barvách (systému LED+) průběžně sděluje, co se právě děje. Spotřebitel se tak dozví, v jakém stádiu mycího programu myčka v danou chvíli je, zda ji ještě může otevřít a přidat pár kousků nádobí, aniž by se cyklus přerušil, kdy bude nádobí čisté a připravené k dalšímu použití, jestli nechybí některý z mycích prostředků a řadu dalších užitečných informací.   Nejmodernější technologie a ekologicky šetrný přístup provází použití materiálů prvotřídní kvality (osm základních částí je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli), zaručujících dlouhou životnost a spolehlivý provoz.       gorenje myčka GDV652XL  

Elegantní  XL myčka na nádobí GDV652XL je, stejně jako další myčky gorenje, velmi tichá. SystémAquaStop zabraňuje úniku vody, což eliminuje nebezpečí nečekaného „vytopení“ kuchyně. Patentovaný systém SCS+ mycí prostor dokonale vyčistí ještě před zahájením mytí, takže nehrozí žádné nežádoucí pachy a bakterie, vše je dokonale čisté. Stříkací ramena až na devíti úrovních zajistí vynikající výsledky i při mytí toho nejšpinavějšího nádobí. Aktivní sušení, využívající speciální větrání a odvod vlhkosti, zabraňuje tvorbě kapek a kondenzátu. Pokud nádobí není moc špinavé, je možné proces urychlit a dát myčce pokyn k automatickému nastavení teploty a množství vody jednoduchým stisknutím tlačítka. Nádobí budedokonale čisté a vysušené v nejkratší možné době. XL myčka gorenje+ GDV652XL se přizpůsobí potřebám nejnáročnějších zákazníků a uspokojí i skutečného odborníka. Opravdová úspora, dokonalost a elegance!!    

Technické popisy      

Přílohy          

Materiál čelního panelu:

Plast

Materiál pláště:

Nerezová ocel

Provedení (barva):

Inox look

Barva koše:

Šedá

Počet košů: 3  

Koš s rukojetí  

Programy

Počet programů: 14  

Rychlý program  

Intenzivní mytí  

Šetrné mytí

Teploty mytí: 70, 65, 60, 55, 50, 40, 30 °C  

Tablety 3v1  

Automatický senzor tvrdosti vody  

Odložení startu  

Ukazatel ukončení mytí  

Servisní diagnostika  

Signalizační ukazatele: Zvolený program; Ukazatel nedostatku soli; Ukazatel nedostatku leštícího prostředku  

Vlastnosti

Materiál vany:

Nerezová ocel  

Horní nebo spodní koš  

Skryté topné těleso  

Senzor čistoty vody Sensor+  

Samočistýcí filtr  

Nástavec pro delší příbory  

Výškově nastavitelný horní koš Click-Clack

Systém nastavení koše:

Flex+  

Nastavitelný držák talířů ve spodním koši

Ostřikovací místa: 3

Počet úrovní postřiku: 9  

Technické parametry

Energetická třída:

A+

Spotřeba energie při programu Normal: 1,05 kWh

Spotřeba vody: 10 l.

Rozměry k zabudování (šxvxh): 60 × 86,3 × 56 cm

Art.nb.: 365251

EAN kód: 3838942767845

20 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: